Cumhurbaşkanım Erdoğan’a teşekkürlerimi arz ederim

Cumhurbaşkanım Erdoğan’a teşekkürlerimi arz ederim

Saygıdeğer Türkiye Cumhuriyeti yetkilileri ve Aziz Türk Halkı;

Bugüne kadar ülkemizin bekası için çalışmakta olan ve ülkemizin geleceği için ter döken aziz milletime saygım sonsuzdur. 15 Temmuz ve Çanakkale Savaşı başta olmak üzere Kurtuluş Savaşı’nda şehit olan bütün askerlerimiz, vatandaşlarımız ve milletimizin ruhu şad olsun.

Bu ülke zor şartlarda kuruldu ve zor şartlarda bugünlere geldi. Son 20 yıldır ülkemizde ki gözle görülür değişiklikler için Cumhurbaşkanımız’a teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Bir Lise öğrencisi olarak kendilerini bilime yatkın en yakın cumhurbaşkanı olduğu kanısındayım ve kendisininde böyle bir açıklaması mevcuttur.

Çünkü;

Üniversite sınavına çalışırken bir konu hakkında formüller keşfettim ve bunu rahat bir şekilde keşfettim. Hiç bir engel, hiç bir baskı olmadan. Bu ortamı sağlayan, ülkemizde ki huzuru sağlayan Cumhurbaşkanımız’dan Allah razı olsun. Bilime yatkın olduğunu buradan anlayabiliyorum. Ülkemizde bilim yok diyip yurtdışına gitmek yerine ülkemiz için çalışmayı yeğlerim.

Bulmuş olduğum formül ve yapmış olduğum çeşitli çalışmalar için hiçbir şekilde ücret talep etmiyorum. Tamamen ülkem için feda olması dileğiyle son gücümle çalışıyorum.

Bu ortamı bozmak isteyenlere Allah fırsat vermesin. Ülkemiz de bilim ortamı olduğu inancında ve Cumhurbaşkanımız’ın bu ortamı sağladığı görüşündeyim.

Çünkü;

Bir lise öğrencisi olarak eğer otorup bir ders çalışabiliyor ve çeşitli konular hakkında çalışmalar yapabiliyorsam bunu şuan Cumhurbaşkanıma, şehitlerimize borçluyum.

Teşekkürler Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan!

Sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Emirhan BULUT

Lise 3. sınıf öğrencisi / Araştırmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir