Emirhan Bulut

Emirhan Bulut Kimdir?

Emirhan Bulut resmi ve kişisel internet web adresidir. Çeşitli projeleri ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milleti için projeleri ile çalışmaktadır.

Emirhan BULUT, uşak doğumlu ve 7 yaşına kadar Uşak il sınırları içerisinde büyümüştür. Çocukluk yıllarını 4. yaşına kadar Uşak Merkez’de, 4-7 yaş arası ise Banaz ilçesinde geçirmiştir. Çocuk yılları sırasında hayat toz pembe gibi gelse de normal bir bakımda en mutlu günlerini yaşamıştır. 1. sınıfta girmiş olduğu yazılı sınavında Banaz ilçesi ve Uşak ili’nde ilk 3 derecesi yapmıştır. Nitekim 1. sınıf’ta babasının iş tayininin İstanbul’a çıkması ile beraber 7,5 yaşında İstanbul’da bir serüvene başlamıştır.

Emirhan Bulut

Emirhan Bulut resmi ve kişisel internet web adresidir. Çeşitli projeleri ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milleti için projeleri ile çalışmaktadır.

Hacı Ethem Üktem Ortaokulu mezunu olarak Lise yıllarında İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi’nde okuyup, Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesi’nde devam etmiştir. Son olarak’ta özel liseye geçiş yaparak öğrenimini devam ettirmektedir.

Emirhan Bulut, öğrencilik yılları’nda çeşitli projeler ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti bekası ve Milleti için çalışmalara başlamıştır ve devam etmiştir.

Bunlardan bir kaçı;

500T Projesi;

500T projesi İstanbul halkının 500T şikayetleri, öneri ve istekleri gibi işlevleri 153’e bildiriminin az olmasından dolayı ve hattın tanınırlığının az olmasına müteakiben oluşturduğu web sitesi ile Alo 153 hattına yönelimini artırmıştır. Bunun yanı sıra durak, saat ve hat hakkında detaylı bilgiler vererek İstanbul halkını aydınlatmıştır.

Yüksek Kapsamlı Yerli ve Milli Baz İstasyonu Geliştirme Projesi;

Günümüzde kullanılan internet ağların hızının düşüklüğü ve çekim alanı yetersizliği nedeniyle geliştirmeye başladığım bu proje’de Yüksek Kapsamlı Yerli ve Milli Baz İstasyonu Geliştirme Projesi ile gelecekte kullanılacak 5G ağı için bir referans olmaya çalışacağım.

Ve daha niceleri…