Makale satın al

Makale satın al

Makale! İnternet dünyasının olmazsa olmaz parçası!

Sitelere data verici içerikler yazılması için oluşturulmuş bir sektör. Makale yazarlığı firmaları, editörler, web site sahipleri ile belli bir zincirin en önemli parçası.

İnternette aramış olduğunız her türlü bilginin bulunmasını elde eden, arama motorlarında yükselmenin ilk yapı taşlarından önde gelen makale, kaliteli firmaların elinde kıymet kazanır.

Web sitesi açılmasıyla başlar yolculuk, sitenin hizmet ettiği mevzulara bağlı kalarak yazı yazılması gerekir.
Müşteriler, konuları, anahtar kelimeler, yazının kaç kelime olması gerektiğini belirler.
Peşinden siparişler yazarlara dağıtılır.
Gelen makaleler zamanında teslim edilmek üzere okunması mümkün, düzenlenir, kontroller sağlanır.
Yazardan gelen makaleler yazar sorumlusuna ulaşır. Yazar sorumlusu siparişi okuyucuya aktarır. Cümle anlam bozuklukları, kelime hataları, yazının kalitesi bu aşamada kontrol edilir. Yazar iyi bir yazı ortaya çıkarmadıysa hemen tekrar yazılması talep edilir. Düzenlemesi sağlanan yazı için denetim aşamasına geçilir.
Kontroller internet ve yazı içi kopya testinden oluşur. İnternet kopyası cümle cümle ve konunun tümü olarak sistemden % 100 geçmelidir. Yazı içi kopya da yazarın önceki makaleleri içinde yapılır. Sorunsuz geçişten sonrasında spinleme olup olmadığı denetim edilir. Makalede problem %1 olsa bile göz ardı edilmez ve editör derhal makaleyi düzenler.
Yazar sorumlusuna ulaşan makaleler son bir kere daha taslak açısından denetim edilir. Müşterinin özel istekleri var ise,onlara uyulup uyulmadığına dair göz gezdirilir.
Editörlük hizmeti alındıysa sitelere girilmek için makaleler gösterim sorumlusuna ulaşır. Seo uyumlu makaleler yine seo kuralları göz önüne alınarak sitelerde yayınlanır.
Editörlük hizmeti alınmadıysa siparişler müşteriye ulaştırılır. Herhangi bir olumsuz geri dönüşe yer vermeyecek şekilde hazırlanan makalelerde olur da müşterinin hoşuna gitmeyen detaylar yer alıyorsa düzenlemeler tekrar sağlanır.
Müşteriye makaleler teslim edildikten sonra da sorumluluğumuzu sürdürmek görevimizdir.

Makale hakkında bilgi

Her yazı konusunun kendine göre bir taslak yapısı bulunur

Örneğin:

Haber makalesi yazılıyor ise, manşet, ilgi çekici bir başlık gereklidir.
Sıhhat makalesi yazılıyor ise, uzmanların görüşleri güncel olarak yazılır. Maddelemeler ve alt başlıklar ile makale zenginleştirilir.
Güzellik makalesinde, kürler, tarifler en iyi şekilde araç-gereç, hazırlanış ve yapılış üçgeni ile yazıya aktarılır.
Bu gibi örnekler her konu için çeşitlendirilebilir.

Makaleler, işini seven, saygı duyan ve sorumluluklarının bilincinde olan dev gibi bir yazar ekibi ile hazırlanır. Günde 130bin kelimeden fazla sipariş teslim edilir. Bundan dolayı büyük siparişler için herhangi bir kaygı olmadan vakitında, sorunsuz teslimatlarımız ile kusursuzu elde ettik.

Yazarlarımız bizim için değerlidir. Onlar da aynı kıymeti bize verdikleri için işlerini en iyi şekilde yerine getirdiklerinden emin olabilirsiniz. Kıdemli yazarlarımız ile ortalama 2 yıldır çalışıyoruz. 2 yılı aşkın süredir ekibimizde olan kişiler de mevcut.

Kusursuz hizmet, sitenizin değerini arttırmak için bu işte olduğumuzun bilincinde olan ekibimiz sizinle çalışmaya hazırdır. Sizin de tercihiniz kaliteden yanaysa, mesajşim numaralarımızdan veya mail adresimiz üzerinden bize başvurabilirsiniz.

Siz de;

Kalitenin rastlantı Olmadığının Bilincindeyseniz,

bizlere Ulaşın!

[email protected]

Anahtar kelimeler: Makale, Makale Al, Makale Sat, Özgün Makale Al, Makale Yaz, Özgünlük Kontrolü, Seo Uyumlu Makale Yazmak, Makale Alış Satış sitesi, Makale Borsası, Makale Yazarak Para Kazan, Makaleler, Özgün makale, özgün makaleler, SEO uyumlu makaleler, SEO uyumlu makale, Özgün makale satın al, SEO uyumlu makale satın al, ucuz makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir