Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link

Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link

Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link 4 kola ayrılmaktadır:

Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link TN

Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link PT

Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link CN

Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link LH

Bir Erricson Minilink (Mini Link) veya diğer ismiyle Mini-Link’in İngilizceden Türkçe’ye çevrilmiş halini sizlerle paylaşacağız.

Radyolink Nedir, Minilink, Mini-Link veya Mini Link nedir?

Radyolink ve Minilink, Mini-Link veya Mini Link hakkında kapsayıcı ve belirtici bir resim.

Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ PT

Zero ayak izi paket mikrodalga çözeltisi – Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ PT düşük TCO sağlar, kolay kurulum, hiçbir site Binası ve düşük güç tüketimi.
Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ PT, mikrodalgada yerel Ethernet kullanarak, paket ağları için optimize edilmiş bir tüm açık Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ ürünüdür. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ PT kolayca tek bir şerbetçiotu ve/veya son siteleri, burada tek Ethernet bağlantısı mevcuttur dağıtılabilir. Aynı zamanda diğer mini bağlantı düğümleri ile birlikte dağıtmak mümkündür, örn. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ CN & Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ TN. farklı mini bağlantı PT ürünleri farklı senaryolar için optimize edilmiştir. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ PT 2020, yeni tüm açık ana uzaktan kumanda için mükemmel, geleneksel frekans aralığında mikro/Pico siteleri, 6-42 GHz. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ PT 6020 uitlizing yeni e-Band frekansı (70/80 GHz) hem son mil hem de fiber uzantı piyasalarına hitap ediyor. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ PT 3060, yenilikçi tasarımı ile küçük hücre geri çekme için tasarlanmıştır ve 60 GHz lisanssız bant kapsar.

Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ CN

Şerbetçiotu ve erişim için maliyeti etkin kompakt düğümler ve siteleri olan Ericsson mikrodalga şanzımanın piyasa lideri ve daha fazla ile mikrodalga deneyimi 40 yıl var 3.500.000 ‘den fazla 175 ülkeye teslim edilen radyo üniteleri. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ CN kompakt ve kolay mikrodalga yüklemek için akılda sadelik ile oluşturulan iletim düğümü. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ CN son siteler, tek atlama ve kurumsal için optimize edilmiştir ağlar. Tipik uygulamalar Mobil geri çekme ağlarının yeni roll-out; Mobil cihazlarda geri çekme ağları Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ CN mükemmel bir uyum Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ TN ile erişim sitesi diğer tarafında Hop, toplama sitesinde, paket ağını destekleyen sonuna kadar. Mobil taşıyıcı ağlarının gelişimi; Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ CN veri trafiği olarak pakete maliyet etkin geçiş destekler ağda artar. Yerel Ethernet herhangi bir karışımını ve Yerel TDM bağlantı üzerinden taşınır. Mikrodalga üzerinde sabit genişbant; işletmelerin bağlanması veya kırsal alanlarda mevcut ulaşım ağları Mikrodalga iyi kanıtlanmış maliyet etkin bir çözümdür. Kurumsal, yayın ve ulusal güvenlik müşterileri hem tek atlama hem de tam olarak dağılabilir ağlardır.

Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ TN

Ağ düğümünü Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ Bugünün ve gelecekteki ağların artan karmaşıklığı esnek ve iyi entegre mikrodalga düğümleri gerektirir. İle verimli bir mikrodalga taşıyıcı ağ bina uçtan uca performans akılda, yüksek düğüm gerektirir kapasite, Gelişmiş paket işlevi, kompakt ve Modüler yapı pratiği. Mikrodalga düğümlerin işleme yeteneğine sahip olması gerekir tek şerbetçiotu yanı sıra daha büyük için gelişmiş hub siteleri ağlar. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ ağ düğümleri bu yana birçok yıl en çok maliyetli bina en iyi şekilde kanıtlanmış bir ‘ hop-by-hop ‘ yaklaşımı karşı uygulama, azaltılması % 40 ile yatırımlar. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ açık birleştirerek birimler ve iç üniteler, tüm ağ senaryoları desteklenir üstün performans ve olası en düşük maliyetli sahipliğini. Ericsson mikrodalga şanzıman piyasa lideri ve daha fazla ile mikrodalga deneyimi 40 yıl var 3.500.000 ‘den fazla 175 ülkeye teslim edilen radyo üniteleri. Yüksek düğüm kapasitesi Gelecek için bir ağ düğümü yüksek düğüm kapasitesi gerektirir hangi anahtar, radyo bağlantıları için yüksek kapasite ve arabirimleri. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ TN bir pazar lideri anahtarı vardır kapasitesi 60 Gbps ve kolayca bağlanabilir 16 radyo bağlantı yönleri, çok kompakt bir form faktörü. İle 1, 2,5 ve 10 Gbps arayüzler, fiber halkalar ve Multi-Gbps E-Band bağlantılar kolayca düğüme bağlanabilir. , düğüm 4096 QAM yüksek modülasyonu ile radyo bağlantıları destekler ve gelecekteki yüksek kapasiteli MIMO yeteneklerine hazırdır. hangi iyi 5g için yolda konumlandırılmış yapar.

Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ LH

Ağ düğümünü olarak Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ Günümüzün ve gelecekteki ağların artan karmaşıklığı esnek ve iyi entegre mikrodalga düğümleridir. Verimli bir mikrodalga bina uçtan uca performanslı bir ağ ile en yüksek düğüm kapasitesi, kompakt ve modüler yapı uygulaması, Gelişmiş paket işlevselliği. Ericsson mikrodalga iletimde pazar lideridir ve 40 yıldan fazla 3.200.000 radyo ünitesi ile mikrodalga deneyim 175 ülkeye teslim edilmiştir. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ LH piyasada mini-bağlantı önde gelen gövde ürünüdür Ürün ailesi ve tek bir anten üzerinden 5 Gbps ‘ye kadar sağlar. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ LH entegre yüksek kapasiteli Ethernet anahtarı ve taşıyıcı içerir Kaliteli hizmet kalitesi iyi LTE ve tüm-IP için evrim için uygundur. Tipik uygulamalar Mobil geri çekme ağlarının yeni roll-out. Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ LH tüm IP destekler Ethernet hizmeti ve paket ile Ethernet kalitesi Eşitleme. Mobil taşıyıcı ağlarının gelişimi. Geçerli veri artışı ile mobil ağdaki trafik, Mini-Link (Mini Link) ‘Minilink’ LH için talebi karşılar Gbps-menzilinde mikrodalga Ethernet bağlantıları. Mikrodalga üzerinde sabit genişbant. Yüksek kapasiteli Ethernet mikrodalga ağın Metro ve çekirdek kısmında halkaları kapatmak için kullanılır. Ayrıca Mikrodalga daha fazlasını sunan alanlarda komple halkalar inşa etmek için kullanılır Optik fiberden daha verimli bir çözüm, örneğin zor arazide veya kısa uygulama zamanı kritik. Kurumsal ve ulusal güvenlik gibi özel iletişim ağları LH adlı teknoloji yaymaktadır.

Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link

Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link internetin yayılmasında baaz istasyonuna yardımcı olan ve her yardımcı olan bir birimdir.

Comments 2

 1. Mini Link (Minilink) severi

  Mini Link ile ilgili (Minilink) çok güzel makale olmuş. Gerçekten Baz istasyonu ile ilgili Mini Link (Minilink) bağıntıları ve çok şey öğrendim. Minilink (Mini Link) gerçekten çok güzel anlatılmış elinize sağlık

 2. Eren KAYA

  Minilink’de şu ayrıntılara yer vermen çok güzel olmuş eline sağlık.
  Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link TN.

  Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link PT.

  Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link CN.

  Minilink (Mini Link) veya diğer adıyla Mini-Link LH.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir