Makale

Özgün Makale Satın Al

Özgün Makale Satın Al

İyi bir SEO için dikkat edilmesi gereken 4 önemli husus vardır. Makale satın al gibi söylemler de buradan gelmektedir. Bu tarz şeylerin birincisi domaindir. Eğer alan adınız, anahtar kelimeniz ile uyumlu ise çok avantajlısınız anlamına gelir. Eğer anahtar kelimeniz site adresinizin içinde yer alıyor ise o zaman Google arama motorunda üst sıralarda yer alabilirsiniz. İkinci önemli kısım ise sayfa uzantınızdır. Özellikle sayfa uzantılarınız bir anlam ifade etmeyen random karakterlerden oluşuyor ise bu sizin için iyi bir vaziyet değildir. Ama uzantının içinde anahtar kelime geçiyor ise bu yine sizi üst sıralara taşıyacaktır. Üçüncü önemli husus sosyal ağlardır. Sosyal ağlarda aktif bir kullanıcı iseniz ve sitenizin reklam ve tanıtım işlerini buradan yüz binlerce kişiye duyurabiliyorsanız hal böyle olunca arama motorları da sizi fark edecektir. Dördüncü ve en önemli husus ise tabi ki site içerisinde özgün içerik bulundurmaktır. Eğer sitenizde bulundurduğunuz yazı başka bir sitede yer almıyor ise arama motorunda üst sıraya çok daha rahat çıkarsınız. Eğer kopya içerikler ile bir sayfa hazırlıyor iseniz ne yazık ki amacınıza ulaşamazsınız. Bu neden ile SEO uyumlu yazı yazabilen yazarlar ile çalışmalı, bu yazarların makalelerini satın almalısınız.

Özgün Makale Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İyi bir siteye haiz olmak istiyor iseniz o vakit SEO uyumlu makale yazabilecek ve kurallara uyabilecek birileri ile çalışmanız gerekiyor. Çünkü Google her zaman kullanıcılardan çok daha zekidir. Kullanıcıların fark edemediği en küçük imla hatasını Google derhal algılıyor. Bu neden ile özgün içerik yazmak ve imla kurallarına uymak çok önemlidir. Sitenizi en üst sırada yer aldırtmak için ilk olarak konu ile ilgili anahtar kelime seçmeli ve makale içinde bu anahtar kelimelere yer vermelisiniz. İlk olarak yazı satın almak istiyor iseniz o zaman, makaleyi yazan kişiden makalenin bir kısmınü istemeli ve özgmeşhurk kontrolü yapmalısınız. Bu sayede yazarın sizin işinize ne kadar özendiğini görebilirsiniz. Ödeme işlemi yaparken makalenin tümünün yazılmış olduğuna dikkat edin. Makalenin tümünü almadan ödeme yapmamalısınız. Kaliteli bir makale almak istiyor iseniz yazı yazdıracağınız kişiye yazı hakkında tüm detayları aktarmalısınız. Makalenin ne ile ilgili olacağı, kaç kelime olacağı, anahtar kelimeler, anahtar kelimelerin kaç defa kullanılacağı benzer biçimde detayları yazara vaktinde göndermelisiniz.

Özgün Makale Nereden Satın Alınır

makale satın alırken bir çok seçeneğiniz bulunuyor. İlk olarak yazıları direkt olarak yazarlardan satın alabileceğiniz benzer biçimde makale üzerine çalışan firmalar ile de anlaşabilirsiniz. Eğer bu mevzuda net adımlar atmak, yazıları vakitında teslim almak, işinizi aksatacak bir problem ile karşılaşmamak istiyor iseniz o süre kurumsallaşmış yazı firmaları ile anlaşmanız gerekiyor. Bu yazı firmalarına web siteleri, bloglar benzer biçimde ağlardan ulaşabileceğiniz gibi, karşı karşıya ofislere giderek de iş verebilir, makalelerinizi satın alabilirsiniz.

Makale satın almak için;

[email protected]

Anahtar kelimeler: Makale, Makale Al, Makale Sat, Özgün Makale Al, Makale Yaz, Özgünlük Kontrolü, Seo Uyumlu Makale Yazmak, Makale Alış Satış sitesi, Makale Borsası, Makale Yazarak Para Kazan, Makaleler, Özgün makale, özgün makaleler, SEO uyumlu makaleler, SEO uyumlu makale, Özgün makale satın al, SEO uyumlu makale satın al, ucuz makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir