Türk Milleti ve Bilim Dünyasına – Basın açıklaması [30.05.2018]

Emirhan BULUT | Araştırmacı > Yerli baz istasyonu yazı sayfası > Köşe yazılarım > Türk Milleti ve Bilim Dünyasına – Basın açıklaması [30.05.2018]
Türk Milleti ve Bilim Dünyasına - Basın açıklaması [30.05.2018]

BASIN AÇIKLAMASI

[30.05.2018]

Yapmış olduğum çalışmalar formasyonunda önemli atak yapmış olduğum Yüksek Kapsamlı Baz İstasyonu Geliştirme Proje’sine ön ek olarak yerleştirmiş olduğum ‘Yerli’ kelimesini bu saatten sonra kaldırdığımı büyük üzüntü ve hüsran içerisinde bildirmek isterim.

Çeşitli web siteler kurarak, kod geliştirme projeleri vb. nitelikte projeler ortaya atmaktayım. 500T’nin ilk web sitesi (www.500t.istanbul), Proje web sitem (www.bazistasyonu.istanbul) gibi web siteler kurarak Türkiye web niteliğinde önemli kazanımlar yapmaktayım.

Çalışmalarım Eyüpsultan Kaymakamlığı tarafından onay görmediği ve yardıma münhasır görülmediğinden dolayı, 30.05.2018 tarihinden sonra bütün proje ve web site menşei bazında sistemleri Amerika Birleşik Devletleri olarak güncellediğimi belirtmek isterim.

Cumhurbaşkanımızın ‘Cumhuriyet tarihinde en çok bilimle ilgilenen Cumhurbaşkanı benim’ sözüne dayanarak attığım bu mesaja aldığım yanıt beni çok üzmektedir. Bilim çalışmalarıma Amerika Birleşik Devletleri öncülüğünde devam etmeyi planlamaktayım.

Tüm milletime ve bilim düynasına saygılarımı arz etmekteyim.

Emirhan BULUT

Yüksek Kapsamlı Baz İstasyonu Geliştiricisi / Araştırmacı / Webmaster

www.emirhanbulut.com.tr / .com / .istanbul / .ist

 

Anahtar Kelimeler;

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Türkiye Cumhuriyeti, basın açıklama, basın açıklaması, proje, çalışma, Türkiye

Zengin Snippet Başlığı
İnceleme Tarihi
Öğe İsmi
Türk Milleti ve Bilim Dünyasına - Basın açıklaması [30.05.2018]
Öğe Puanları
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
[wpgmza id="1"]