Türk Telekom bedava internet paketleri, Türk Telekom bedava internet

Türk Telekom bedava internet paketleri, Türk Telekom bedava internet

Türk Telekom faturalı hat veya faturasız hatlar için sunduğu kampanyalardan Türk Telekom bedava internet paketlerinin güncel tanıtımlarını sizler için derledik. 2017-2018  seneninde ve Ağustos ve Eylül ayında kullanabileceğiniz Avea başka bir deyişle Türk Telekom bedava internet paketlerini Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır işte konumuzdan izleyebilirsiniz. Türk Telekom firması kullanıcılarına daimi belirli kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak için sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom bedava internet paketleri hemen yanı yayınlandığı anda bizde yazımızı aktüellemekteyiz.
1 Gigabyte Armağan internet Kampanyası

Faturasız 1 GİGABYTE Bedava İnternet Paketi Kampanyası dâhilinde Türk Telekom uygulamasından kredi kartı veya banka kartı ile yükleme yapan tüm müşterilere hatıranda 1 GİGABYTE internet armağan edilmektedir. Bu kampanyadan ise BIMCELL, Pocell, PTTcell, Mobil Büro, katlayan,  Teknosa Mobil Bayi, Standart ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki bütün faturasız hat kullanan müşteriler faydalanabileceklerdir.

Faturasız 1 GİGABYTE Hediye İnternet Kampanyası’na katılabilmek için ise yükleme yapmadan önce “1 GİGABYTE KAZAN” yazıp “5555” e göndermeniz yeterli olacaktır.

Telekom Selfy bölümü 2017 Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom operatörünün yeni başlattığı servislerden biri olan Selfy ile tanıştıysanız zati sizlerin artık geceleri kullanabileceğiniz parasız paketiniz hali hazırda var. Nasıl Mı? Her gün akşam 21.00’dan sabah 09.00’a kadar fiyatsız iletileşebilir ve fiyatsız sosyal medya hesaplarınıza selfy ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun için yalnızca gece yazıp 4545 e gönderin.

3. Türk Telekom bedava internet 10 GİGABYTE

10 GİGABYTE Parasız İnternet Kampanyası’ndan istifade etmek isteyen müşterilerin sadece faturalı olmaları yeterli olacaktır. Hemen GIGA yazıp 5555’e ileti atarak katılma isteğinde bulunabilirsiniz ve onay mesajı ile 10 GİGABYTE internetinizi doya doya kullanmaya başlayabilirsiniz.

4GB-10GB Arası Bedava internet Kazanma Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanmak için 4.5G SIM yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya ile 4GB-10GB arası bedava internet kazanabilirsiniz. Miktar belli olmamakla birlikte kaç GİGABYTE kazandığınız size SMS ile bildirilecektir.

4. 4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

4,5G uyumlu bir aletiniz varsa bu kampanya tam da size göre. Mevcut kartınızı 4,5G uyumlu bir SIM Kart ile fiyatsız olarak bir Türk Telekom Cep Merkezi’nde değiştirin ve hediye olarak tam 30 gün geçerli hediye 1 GİGABYTE internet sahibi olun.

4,5G Türk Telekom bedava internet Kampanyası’na Nasıl Katılırım?

4,5G bedava internet Kampanyası’na katılmak isteyen müşterilerin mevcut SIM kartlarını 4,5G uyumlu bir kartla değiştirdikten sonra yalnızca 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Bu işlemi yapan herkes 30 gün geçerli 1 GİGABYTE armağan internet kazanacaktır.

5. turktelekom.com.tr veyahut Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı veyahut banka kartı ile TL yükleyenlere hatıranda 1 GİGABYTE internet armağan!

Kampanyaya kaydolan müşterilerden turktelekom.com.tr veyahut Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı veyahut banka kartıyla TL yükleyenler 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 7 gün geçerli yurtiçi armağan 1 GİGABYTE cepten internet, 30 TL altı yüklemelerde 24 saat geçerli yurtiçi armağan 1 GİGABYTE cepten internet kazanıyor.

Ayrı olarak kampanyaya kaydolan müşterilerden otomatik yükleme direktifi vermiş müşterilerin, direktif ile gerçekleşen yüklemeleri de aynı hediyeleri kazandırıyor!

1 GİGABYTE KAZAN yazıp 5555 ‘ e gönderin.

Kampanyadan BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Büro, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki tüm ön ödemeli ferdi tarifelerde bulunan müşteriler faydalanabilecektir.

Kampanya 15 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.

6. Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Kampanyaya kayıt olan müşteriler tek seferde 50 TL yüklemelerinde 30 gün geçerli 1 GİGABYTE; tek seferde 100 TL yüklemelerinde 30 gün geçerli 4 GİGABYTE hediye internet kazanıyor.

HEDIYE INTERNET yazıp 5555 e gönderin.

7. Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası

turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartıyla ilk kez TL yükleyenler 35 TL ve üzeri yüklemelerinde 30 gün geçerli yurtiçi hediye 4 GİGABYTE cepten internet, 35 TL altı yüklemelerde 30 gün geçerli yurtiçi hediye 1 GİGABYTE cepten internet kazanıyor.​

35 TL altı ilk defa online yüklemeye 1 GİGABYTE hediye

35 TL ve üzeri ilk defa online yüklemeye 4 GİGABYTE hediye.​​​

İLAVE ET 2GB yazıp 5555′e sms göndermeniz yeterli olacaktır. Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

8. Türk Telekom bedava İnternet (Müddeti doldu)

Yeni senede 4,5G hızında internetin keyfini doyasına çıkarmanı için paketinize ek fiyatsız 2GB internet yararı sizi bekliyor. Yeni Sene Fırsatı Kampanyası’yla Türk Telekomlular internetin keyfini sürüyor.

Türk Telekom bedava internet paketleri yeni sene kampanyası ayrıntıları

  • Kampanya 13 Aralık 2016 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Yeni Sene Fırsatı Kampanyası’ndan numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız tarifelere gelerek Faturasız Dolu 1 GİGABYTE Paketi, Faturasız Dolu 2 GİGABYTE Paketi, Faturasız Dolu 3 GİGABYTE Paketi, Faturasız Dopdolu 1 GİGABYTE Paketi, Faturasız Dopdolu 2 GİGABYTE Paketi, Faturasız Dopdolu 3 GİGABYTE Paketi, O Ses Türkiye Paketi, Selfy O Ses Türkiye Paketi veya 10 Numara Paketi’ne son 30 gün içinde muvaffakiyet ile kaydolmuş müşteriler yararlanabilecektir. Kampanya dahilinde müşterilere tek seferde 20 TL veya üzeri yükleme karşılığında 30 günlük fiyatsız 2 GİGABYTE ek internet yararı sunulmaktadır. 2 GİGABYTE internet yararı 6 ay süresince her ay tanımlanacak olup, 6’ıncı ay nihayetinde bitecektir.
 • Kampanyadan yararlanmak için İLAVE ET 2GB yazıp 5555’e gönderilerek veya müşteri hizmetleri kanalları aracılığıyla kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
 • Kayıt sırasında yükleme yapma koşulu aranmaz. Kayıt öncesinde ise 48 saat içinde 20 TL veya üzeri yükleme yapanlar kabul edilir. Son 48 saat içinde yükleme yapmamış müşteriler İLAVE ET 2GB yazıp 5555‘e yolladıktan sonra 20 TL veya üzeri yükledikleri takdirde kampanyaları aktif hale gelecektir.
 • Alakalı hem de tanımlı değişik bir veri yararı veyahut veri paketi olması halinde öncelikli olarak Yeni Sene Fırsatı Kampanyası dahilinde sunulan ek veri hakkı kullanılacaktır.
 • Kampanya dahilinde kazanılan fiyatsız internet hakları 3. şahıslara transfer edilememektedir.
 • Kampanya dahilinde sunulan internet hakları yalnızca yurt içi kullanımda geçerlidir. Mevzubahis fiyatsız internet hakları, KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ ve ülke dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Ücretlere KATMA DEĞER VERGİSİ ve ÖİV dahildir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya şartlarında farklık yapma hakkını gizli meblağ.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

8. Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası

Selfy’den Hediye 1GB kampanyasıyla hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleyen faturasız Selfy’liler, 1GB BEDAVA internet kazanıyor!​

 • Kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Woops’lular faydalanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e fiyatsız SMS göndermen gerekiyor. SMS ile işim olmaz diyorsan Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsin. Kampanyaya katılım fiyatsızdır.

9. 7 TL’ye 2GB Ek İnternet Kampanyası

Türk Telekom mevcut mobil kullanıcılarına özel faturalı tarifeler ve faturasız paketler için tarife/paketlerini 2GB genişletme fırsatı sunuyoruz! Böylelikle 4.5G lansmanıyla beraber müşterilere internet yararlarını genişletme avantajı sağlıyoruz.

Türk Telekom mevcut mobil müşteriler; 2GB EK yazıp 5555’e göndererek, mevcut paket ve tarife ücretine ek sadece 7 TL ödeyerek paket/tarifelerine 2GB internet daha ilave edebileceklerdir.

Faturasız:

 • Faturasızda Büyük Fırsat 1GB, Kolay 2GB, Büyük Fırsat 2GB, Süper Fırsat, Yeni Sene 2GB ve Yeni Sene 4GB paketlerinden son 30 gündür yararlanan müşteriler, paket ücretlerine ek 7 TL’ye 2GB daha fazla cepte internet içeren yeni çoklu paketlerden istifade edebilirler.

Faturalı:

 • Müşterilerimiz; Faturalı Ekstra 2GB İnternet Paketi’ne 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vererek kayıt olabilirler. Pakete kaydolan müşterilerimiz; 12 fatura dönemi süresince aylık 7 TL’ye, 12 fatura döneminin sonrasında ise aylık 15 TL’ye paketten yararlanabilirler.

10.Selfy’nin Mor Armağan 1GB Kampanyası

Selfy’nin Mor Armağan 1GB Kampanyası ile Selfy’nin Mor Paketleri’ndeki faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler paketlerine ek PARASIZ 1GB kazanıyor!

Kampanya Bilgisi

Selfy’nin Mor Armağan 1GB Kampanyası ile Selfy’nin Mor Paketleri’ndeki faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler paketlerine ek PARASIZ 1GB kazanıyor!

 • Selfy’nin Mor Armağan 1GB Kampanyası’na katılmak için Selfy’nin Mor Paketleri’nden birinin hattın üzerinde aktif olması gereklidir.
 • Kampanyaya kayıt için faturasız hattından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa müddette SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
 • Kampanyaya katılım ve kampanya dahilinde sunulan yarar fiyatsız olarak sunulmaktadır.

Üstelik yarardan istifade etmeye devam etmek için tek yapman şart olan her ay hattına tek seferde en az 30 TL ve üzeri yüklemek.

11.Armağan Sosyal Medya Kampanyası

Armağan Sosyal Medya Kampanyası ile WhatsApp, Facebook ve Twitter’da fiyatsız sosyalleşme vakiti, şimdi senin vaktin!

Kampanya Bilgisi

Armağan Sosyal Medya Kampanyası’na kaydolan kadın müşterilerimiz her 30 günde tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerinde WhatsApp için 1 GİGABYTE, Facebook ve Twitter için 1 GİGABYTE olmak üzere toplam 2 GİGABYTE hediyecepten internet kazanıyor, sosyal medyada diledikleri gibi paylaşımda bulunuyor, zaman geçiriyor!

SOSYAL PAKET yazıp 5555 ‘e gönderin.

12.Coşturan 3GB Paketi Armağan 1GB Kampanyası

Coşturan 3GB Paketi Armağan 1GB Kampanyası ile numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Fenercell Şampiyon, GSMobile Şampiyon, BURSASPORCELL Şampiyon ve KONYASPORCELL Şampiyon Tarifeleri’nden birine gelip; Coşturan 3GB Paketini alan müşterilerimizin paketlerine ek olarak aylık 1GB ARMAĞAN!

Üstelik yarardan istifade etmeye devam etmek için tek yapmanız şart olan her ay hattınıza tek seferde en az 30 TL ve üzeri yüklemek.

13.E-fatura Armağan 1GB Kampanyası

Hemen E-fatura abonesi olun, 1GB internetin keyfini sürün!

E-fatura aboneliğinizi başlatarak faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz, bu arada kağıt israfını önleyerek tabiata katkıda bulunabilirsiniz. ​​

1GB e-mail adresiniz yazıp 3008‘e gönderin.
Örnek: 1GB [email protected] -> 3008

Comments 6

 1. Kardelen gül

  Türk Telekom bedava internet paketleri ve Türk Telekom bedava internet paketi veya Türk Telekom ücretsiz internet paketleri ve Türk Telekom ücretsiz internet paketi güncel olarak bunlar ise çok mükemmel.

 2. Kemal tanca

  TTNet bedava akn veya Türk Telekom bedava internet paketleri gibi başlıkları arttırıp daha fazla yarara sebebiyet vermek ancak sizin elinizde. Umarım hayatınızda başarılı olursunuz. Teşekkürler

 3. Berk ATAMAN

  Evvvvet çok teşekkür ederim size. Gerçekten Allah razı olsun. Ben şu maddeden Türk Telekom bedava internet kazandım. Türk Telekom bedava internet paketleri makalesi çok uygun ve gayet doğru.
  13.E-fatura Armağan 1GB Kampanyası
  Hemen E-fatura abonesi olun, 1GB internetin keyfini sürün!

  E-fatura aboneliğinizi başlatarak faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz, bu arada kağıt israfını önleyerek tabiata katkıda bulunabilirsiniz. ​​

  1GB e-mail adresiniz yazıp 3008‘e gönderin.
  Örnek: 1GB [email protected]turktelekom.com -> 3008

 4. Seyit Nizam Şardağ

  çok saolun Emirhan Bey. Sizin sayenizde İnterneti bedava kazandım. Daha fazla bu konuda içerik oluşturursanız çok sevinirim. Bide bayadır içerik gelmiyor. paylaşırsanız daha iyi yerlere gelirsiniz. Siz ve (varsa) editör grubunuza başarılar. Sizi daha iyi yerlerde görmek isterim

 5. Emre Kaan

  Sayfanızı kontrol ettim ve yinelenen bazı içerik buldum, bu yüzden
  Google’ın arama sonuçlarında yüksek sıralamaya sahip değilsiniz, ancak orada
  % 100 eşsiz makale, arama yapmak için size yardımcı olabilecek bir araçtır
  için; Boorfe’nun ipuçları sınırsız içerik

 6. Ahmet KARASU

  Türk Telekom ücretsiz internet paketlerinin bazıları çalışmıyor. Türk Telekom bedava internet paketleri de aynı aynı. Türk Telekom bedava internet paketi nasıl yapabiliriz? 10GB bedava internet ne zaman geli Sınırsız bedava internet veya sınırsız ücretsiz internet ne zaman olur? Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir