Turkcell bedava internet paketleri, Turkcell ücretsiz internet paketleri

Turkcell  ücretsiz internet paketlerini sizler için derledik.Aktüel Turkcell parasız internet 2017 Ağustos ve Eylül Ayında ve 2018 senesi başında Turkcell fiyatsız internet nasıl yapılır gibi suallerinize bu konuda yanıt bulabilirsiniz. Turkcell’in 1GB,2GB,3GB,4GB,5GB,6GB vb. parasız internet kampanyalarını bu sayfada aktüel bir şekilde yayınlamaktayız. Yazımızdaki Turkcell bedava internet başlıklarını inceledikten sonra size uygun olan parasız interneti kullanabilirsiniz. Türkcell parasız internet paketlerinin tanıtımı yapılmaktadır. Paketleri evvelce kullandıysanız kampanyalardan istifade edemeyebilirsiniz. Turkcell bedava internet paketleri ilave etmiştir. Yeni paketler konunun en sonuna ilave etmektedir. Turkcell’in Ağustos, Eylül ve Ekim ayı için yayınladığı tüm muhtevalar ilave etmektedir. İlave eden muhtevalar yalnızca firmanın yayınladıklarıdır. Parasız internet listesinde bulunan paketlerden bazılarını önceden kullanmış olabilirsiniz ve bu sebeple tekrar kullanıma müsaade edilmeyebilir.

1. 4.5G’li bedava 4.5 GİGABYTE İnternet Kampanyası

Kampanyadan 1 Aralık 2016 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında 4.5G uyumlu SIM Kart alan ve 4.5G uyumlu cihazkullanan Turkcell müşterileri faydalanabileceklerdir. Şartları sağlayan müşterilerin ek bir işlem yapmasınagerek kalmadan otomatik olarak kampanyadan yararlanmaları sağlanacaktır.

2. GNÇ Uygulamasını İndir 1GB Bedava İnternet Kazan

30 Haziran 2017 seneye kadar geçerli olan Turkcell bedava internet paketlerinden olan 1GB sınıra sahip olan internet paketinden sizlerde faydalanmak istiyorsanız hemen kullanmış olduğunuz aletlerinize Google Play & App Store üzerinden GNÇ uygulamasını indirerek 1 haftalık 1GB internet paketini yapabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2017 seneyin yeni seçeneklerinden olan GNÇ uygulamasındaki bedava internet sayesinde sizlerde hem 1 hafta süresince bedava internete giriyorsunuz ve hem de Turkcell operatöründe bir hayli fırsatları GNÇ uygulamasından izliyorsunuz.

GNÇ uygulamasını Google Play’den veyahut App Store üzerinden indirebilirsiniz.
GNÇ uygulaması haftalık 1GB internet paketi vermektedir.
Turkcell GNÇ uygulamasını indirmek fiyatsızdır.Turkcell Parasız İnternet 2017

Aktüel ve hiç kullanmadığınız parasız internet paketlerini bu bölümden bulabilir ve kolaylıkla erişebilirsiniz. Turkcell bedava internet 2017 seneye ait aktüel uygulama kampanyaları ile parasız internet kodları.

3.Turkcell 4.5G Salla Kazan Parasız İnternet Paketi

Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura ayrıntılarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.

Kampanyadan her hafta yalnızca 1 kere istifade edilebilir.

Kampanyadan yalnızca aleti ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Ferdi ve Müessesesel, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri faydalanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp armağanlarını aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.

Armağan alma hakkı yenilenmeden aleti ve sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler, armağan alma hakkını bir sonraki haftanın başında Pazartesi günü alır. Hediye alma hakkı için Pazartesi gününden geriye dönük olarak 7 gün alet ve sim kart uyumluluk kontrolü yapılır.

Veri hatları kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya 20 Şubat 2017 günü başlar ve 24 Nisan 2017saat 09.00’a kadar geçerlidir.

Hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00’da yenilenir ve Pazar 23.50’ye kadar geçerli olur.

4. 4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası

BiP ile internet paketinizden harcamadan,  4.5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz!

Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini  alan müşterilerimiz veya Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi kampanyalarının birinden faydalanan müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanabilir.

Kampanya dahilinde alakalı paketlerde yer alan abonelerin BiP üzerinden yaptıkları sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık ek hediye internet paketinden düşecektir. Turkcell müşterilerinin BiP üzerinden yapacakları iletileşme, resim ve video gönderimleri ise her vaziyette internet paketinden harcamadan, fiyatsız olarak gerçekleşmektedir.

5. Bip Messenger 5 Arkadaşını Getir Sende Kazan

Arkadaşlarına Bip Messenger üzerinden fiyatsız SMS ile Bip Messenger uygulamasından haberdar et. 5 arkadaşın Bip Messenger kullanmaya başlayınca 1 aylık 1GB bedava internet kazan.

6. Turkcell Bedava İnternet

Turkcell çekilişlerine katılmak ve üstelik 500MB Goller Cepte bedava internet kazanabilir hem de takımınızı destekleyebilir ve takımınız ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Turkcell Goller Cepte uygulamasını Google Play’den ve ya App Store’den fiyatsız olarak indirebilirsiniz. Uygulamaya gerekiyorsa Facebook hesabınız ile giriş yapın ve hemen peşinden sol üst köşedeki menü işaretinden ayarlar bölümüne gidip buradan abonelikler bölümünden telefon numaranızı ilave etmeniz vaziyetinde Goller Cepte uygulamasında günlük 500MB parasız internet kazanabilirsiniz.

7. GNÇ Sevgililer Günü Armağan 2 GİGABYTE Kampanyası

GNÇ’den 14 Şubat güzelliği! GNÇ uygulamasından oynayacağın oyunda Muslera’ya golü at, 2 GİGABYTE kazan.

Kampanya 7 Şubat 2017 – 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan 26 yaş altındaki faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri yalnızca bir sefer yararlanabilir.
Kampanyaya katılım fiyatsızdır.
Kampanyaya katılım GNÇ uygulaması üzerinden yapılacaktır.
Kampanya GNÇ uygulaması üzerinden oynanacak oyunda gol atan abonelere haftalık 2 GİGABYTE armağan internet paketi tanımlanması muhtevanındadır. Armağanlar 14 Şubat i takip eden 72 saat içerisinde tanımlanacaktır.

8. Faturalı Turkcell 20 MB Parasız internet

Ferdi Akıllı Telefon veya Tablet Kampanyası’ndaysanız sözleşmenize ek bir sözleşmeyle 12-24 ay taahhütle Aksesuar Kampanyası’na katılabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için aşağıdaki alet ve tablet kampanyalarından birinde olunması ön şarttır.

Samsung Ferdi Akıllı Telefon Kampanyası, Nokia Ferdi Akıllı Telefon Kampanyası, Turkcell T serisi Ferdi Akıllı Telefon Kampanyası, iPhone Ferdi Akıllı telefon Kampanyası, LG ferdi Akıllı Telefon Kampanyası, Sony Ferdi Akıllı Telefon Kampanyası, HTC Ferdi Akıllı Telefon Kampanyası, BlackBerry 10 İnternet Paketli Kampanyası, Ferdi BlackBerry 10 Akıllı Telefon Kampanyası, Ferdi Kontratlı Tablet Kampanyası, 3G’li Tablet Şenliği Kampanyası, Ferdi Multimodem Kampanyası, Tarifeye Ek Tablet kampanyasından .

9. Bip Messenger Her Gün İleti Gönder 1GB Parasız İnternet Kazanın

Bip Messenger uygulaması 2017 seneninde büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Turkcell’in en mükemmel uygulamalarından olan Bip Messenger uygulamasında sizlerde 5 gün boyunca arkadaşlarınıza 10 ileti göndererek 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için telefonlarınıza hemen Google Play veya App Store üzerinden indireceğiniz Bip Messenger uygulaması ile arkadaşlarınıza 5 gün boyunca asgari 10 mesaj gönderin sizlerde 1GB bedava internet kazanın.

10. Bahar Fırsatı Kampanyası

31.08.2017 tarihine kadar, her ay fatura döneminiz boyunca kullanabileceğiniz, tarifenize ek 2 GİGABYTE ve Turkcell istikametine geçerli sınırsız konuşma hediye!

 • Aşağıdaki şartları sağlayan müşterilerimize, 31.08.2017 tarihine kadar her ay yenilenen, fatura dönemleri boyunca yurt içinde kullanabileceklerifiyatsız ek 2 GİGABYTE ve Turkcell istikametine geçerli sınırsız dakika sunulacaktır. Kampanya otomatik tanımlanacak, rastgele bir kanaldan müracaat alınmayacaktır.
 • 15.03.2017 tarihinde, Her İstikamete Paketler Tarifesi altında sunulan Minik Paket, Puzzle 250 Paketi, Puzzle 500 Paketi; Kaçmaz 39 Paketi, İnterneti Bol 1000 dk 4 GİGABYTE 1000 SMS, Hepsi Bir Arada Tarifesi altında sunulan Hepsi Bol Paket, Hepsi Eko Paket veya Kazandıran Maxi Paketinde bulunan aboneler.
 • Daha önceki paketi; Ben Yaptım 500, Her İstikamete Ben Yaptım 500, Haydi Gel Minik Paket, Rençper 500 Paketi, Rençper Bereket Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Faturalı Nar Paketi, Her İstikamete 2 Saat Paketi, Rençper Ekonomik Paket, Ben Yaptım, Gnctrkcll Ben Yaptım Minik veya Haydi Gel 500 Dk Paketi olup, 01.01.2017’den sonra kontratı bitmiş ve Kazandıran Midi Paketinden yararlandırdığımız, 15.03.2017 tarihinde de hala Kazandıran Midi Paketinde bulunan aboneler.
 • Kampanya iptal edilmediği sürece, paket yararları 31.08.2017 tarihine kadar her fatura döneminde otomatik yenilenir.
 • Abonelerin tarife paketlerini değiştirmeleri vaziyetinde sunulan ek yararlar iptal edilmez, kampanya bitiminde iptal edilir. Yararlar fatura dönemine kadar kullanılabilir.

11.Bayiden Desturunuza Turkcell 1 GİGABYTE Armağan İnternetKampanyası

Bayi kanalından eksik desturlarını (data işleme/reklam-tanıtım/data paylaşımı) bitiren müşterilere haftalık, tek seferlik 1 GİGABYTE armağan internet tanımlanacaktır. Kampanyadan ferdi, abonelik yaşı 90 günden büyük, kampanya başlangıcından 1 hafta öncesi ve kampanya müddetince herhangi bir müsaadenini iptal etmemiş ses hattı sahibi müşteriler tek seferlik yararlanabilecektir. Kampanya dahilinde kazanılan internet kullanım hakkı sadece yurtiçinde geçerlidir.

 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli.

 • Fiyatsızdır
 • Turkcell abonelik müddeti 90 gün ve üzeri olan, İşleme ve/veya Tanıtım ve/veya Paylaşım Müsaadeyi olmayan tüm bireysel ses hattı sahibi müşteriler bayi kanalından müsaade ettikleri takdirde kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya başlangıcı bakımından ve kampanya müddetince rastgele bir desturunu iptal etmemiş müşteriler tek seferlik yararlanabilecektir.

Armağan edilen GİGABYTE kullanım hakkı bittikten sonra, abonelerin hatlarında başka internet paketi yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden fiyatlandırılır.

Comments 4

 1. Mehmet Demir

  Turkcell ücretsiz internet paketleri ve Turkcell bedava internet paketleri hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Gerçekten Turkcell bedava internet hakkında güzel bir bilgi.

 2. Kerim Ferit

  Turkcell bedava internet paketleri hakkında e-mailime özel mesaj istiyorum. Bu arada paylaşımınız için teşekkür ederim. Gayet memnun kaldım.

 3. Ahmet Karahan

  Turkcell bedava internet paketleri ya da Turkcell ücretsiz internet paketleri hakkında yazı yazmışsınız elinize sağlık. Lakin şöyle bir sorun var. Turkcell Superonline internet hızı nasıl artar teşekkürler

 4. Burcu

  Acaba ben Turkcell internet kampanyaları için neler yapmalıyım? bilgi verir misiniz hattım turkcell yeni abone oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir