Baz İstasyonu projesi

Yüksek Kapsamlı Yerli Baz İstasyonu

Yüksek Kapsamlı Yerli Baz İstasyonu

Yüksek Kapsamlı Yerli Baz İstasyonu Geliştirme Projesi için son noktaya geldim. Aşağıda bulunan ve birazdan açıklığa kavuşturacağım proje esans detaylarını sizlerle paylaşacağım.

Baz istasyonu nedir?

Baz istasyonu 2 mekanik ve elektronik cihaz arasında frekans alışverişi yapan bir değişken cihazdır. Değişken cihazdan kastım Transreceiver anlamındadır.

Projenin faydaları;

* Frekans sabiti ile yüksek sonuçlar almak.

* İnternet hızını %150 artırmak.

* Görülmemiş bir teknoloji ile 5G final sürümü A3 sürümünü oluşturmak.

* 5G sürümüdür.

* Kapsama alanı %40 artacak.

* Kalite ve esans korunacak, düşük maliyetli olacak.

* Işınım değeri düşürülerek Enerjiden tasarruf edecek.

* Baz istasyonu hakkında düşünülen fikir ve tartışmalar bu proje ile bu bağlamda olmayacak. Baz istasyonu hakkında fikirler değişecek.

Bu gibi faydalar olacak desek az söylemiş oluruz. Projem hakkında son rötuşları yaparken sizlere geniş kapsamlı SSS bölümü oluşturarak Sıkça sorulan sorularınızı detaylı bir şekilde cevaplandıracağım.

Baz İstasyonu projesi

Yüksek Kapsamlı Yerli Baz İstasyonu Geliştirme Projesi hakkında kısa ve bilgi verici bir resmim. Tasarım ve bilimsellik bana aittir.

Yüksek Kapsamlı Yerli Baz İstasyonu Geliştirme Projesi hakkında çok kısa tanım ve faydalarını anlatan ön bilgi yazısıdır.

Not: Yaptığım proje ICNIRP’a uygundur. Bu proje BTK’nın ve ICNIRP’ın belirlemiş olduğu değerlerin çokça altındadır.

Comments 3

 1. Melisa Çalışkan

  Yüksek Kapsamlı Yerli Baz İstasyonu Geliştirme Projesi ile 5G ve Mobil verici dünyasına mükemmel ağ atıyorsunuz. 5G resmi olarak çıkmadan Final A3 olarak adlandırdığınız bu projenin faydalarını da paylaşmanız da merakları uyandırıyor. Umarım en yakın zamanda çıkarırsınız. Yerli baz istasyonu olarak adlandırmanız da sanırım proje menşeisini Türkiye olarak seçeceğinizin bir göstergesi benim görüşüme göre. Takibinizdeyim…

  1. Post
   Author
   emirhan64

   Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz adına. Yüksek Kapsamlı Yerli Baz İstasyonu Geliştirme Projesi tamamen Yüksek Kalite ve Yüksek Müşteri Güvencesi adına tasarlanmış, işveren-müşteri dengesini adaletli bir şekilde sağlayan proje olma yolunda hızla ilerlemektedir. Aksi takdirde yararsız bir projeye imza atmak istemem. Tekrardan teşekkür ederim.

 2. Aytekin Polat

  Yerli Baz İstasyonu projesini ilk defa Google’dan arama sonuçlarından gördüm. Sitenize rastlantı sonucu girdim lakin projenizi gerçekten beğendim. Projenizim yararlarıni çok detaylı ve bilgi nakledici olarak aktarmışsınız. Öğrenci olarak bu tür işleri yapıp .com.tr alan adında paylaşmak da cesaret ve özgüven ister. Tekrardan tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir